Hapësire reklamuese

Aktualitet

Pamje të TURPSHME nga Tirana, adoleshentët tallen dhe godasin burrin me aftësi ndryshe

Shkruar nga Newsbomb
Pamje të TURPSHME nga Tirana, adoleshentët tallen dhe godasin burrin
Te rinjte duke dhunuar burrin me aftesi ndryshe

Një ngjarje e rëndë po aq dhe e turpshme ka ndodhur në Tiranë. Në pamjet e publikuara nga JOQ shihen se si disa adoleshentë tallen dhe dhunojnë një shtetas i cili është me aftësi ndryshe.

Në video dëgjohen të qeshurat e adoleshentëve, teksa në sfond kanë vendosur dhe një muzikë, trend në rrjetin social “Tik-Tok”. Njëri prej të rinjve e qëllon, ndërsa shoku i tij e filmon.

Ndërkohë, burri me aftësi ndryshe, i pambrojtur shihet teska përpiqet të mbrohet nga të rinjtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ News (@joqnews)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese