Hapësire reklamuese

Aktualitet

PAMJE TË RËNDA/ Momenti kur motori me shpejtësi “skëterrë” përplas turisten në Berat

Shkruar nga Newsbomb
PAMJE TË RËNDA/ Momenti kur motori me shpejtësi
Momenti kur motori perplas turisten

Një aksident i rëndë u shënua pasditen e kësaj të mërkure në qytetin e Beratit, ku një turiste u përplas me motor nga një 22-vjeçar.

Vetëm disa orë pas këtij aksidenti janë publikuar dhe pamjet e rënda të momentit kur turistja pasi ndahet nga grupi me të cilin po shoqërohej tenton të kalojë rrugën, mirëpo fatkeqësisht përplaset nga motomjeti.

Pas përplasjes turistja nga Nepali ka rënë përtokë, gjithashtu edhe drejtuesi i motorit, 22-vjeçari me ininciale E.Z.

Si drejtuesi i motorit po ashtu dhe turistja mbetën të plagosur rëndë dhe menjëherë pas aksidentit u dërguan te spitali i Traumës.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese