Hapësire reklamuese

Aktualitet

VIDEO/ Bora mbulon edhe juglindjen, zbardhen Voskopoja dhe Dardha

Shkruar nga Newsbomb

VIDEO/ Bora mbulon edhe juglindjen, zbardhen Voskopoja dhe Dardha

Reshjet e dëborës kanë zbardhur dhe fshatrat turistike Voskopojë dhe Dardhë. Bora ka nisur në orët e para të mëngjesit me intensitet të ulët dhe e imët duke mos shkaktuar asnjë problem në lëcizjen e automjeteve.

Rruga nacionale qe lidh Korçen me Voskopojën është e qarkullueshme normalisht ndërsa reshjet e shiut po vijojnë me intensitet mesatar në të gjithë territorin e qarkut Korçë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese