Hapësire reklamuese

Aktualitet

PAMJE/ Përplasen dy makinat në Fushë Krujë, njëra prej tyre shpërthen në flakë

Shkruar nga Newsbomb
PAMJE/ Përplasen dy makinat në Fushë Krujë, njëra prej
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune n fshatin Larushkë të Fushë-Krujës. Burime për mediat bëjnë me dije se një automjet tip “Mercedes Benz” është përplasur me një automjet tjetër, tip “Golf5”.

Si pasojë e përplasjes njëri nga mjetet, “Golfi”,  është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht nga përplasja nuk ka patur viktima apo persona të lënduar, ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

PAMJE/ Përplasen dy makinat në Fushë Krujë, njëra prej
Pamje nga aksidenti

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese