Hapësire reklamuese

Aktualitet

Një javë para ditëlindjes, Sonila Meço humb babain e saj

Shkruar nga Newsbomb
Një javë para ditëlindjes, Sonila Meço humb babain e saj
Sonila Meço dhe babai i saj

Gazetarja e njohur Sonila Meço ka ndarë lajmin e trishtë të humbjes së babait të saj, Tomor Meço.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Meço bën me dije se babai i saj është shuar nga jeta pas disa javëve të vështira.

Sonte familja Meço pret të afërm dhe miq për ngushëllime, ndërsa pritja do të zhvillohet nesër në Memorial Home IJA, pranë spitalit pediatrik, duke nisur nga ora 21:00 sonte.

Ceremonia funerale do të bëhet nesër, në ora 15:30, duke u nisur nga Memorial Home Ija për në varrezat e Sharrës.

“Në pasditen e ngrohtë të një prilli të jashtëzakonshëm, vetëm një javë para ditëlindjes, babi ynë i shtrenjtë Tomor Meço (gjyshi Tomi) u shua butë e paqtë pas disa javësh të vështira.

Sonte presim të afërm, miq e të shtrenjtë, që duan të ndajnë dhimbjen me familjen tonë, megjithëse shumë janë larg, në vendet ku jetojnë e punojnë.

Pritja bëhet në Memorial Home IJA, pranë spitalit pediatrik, duke nisur nga ora 21:00 sonte. Ceremonia funerale do të bëhet nesër, në ora 15:30, duke u nisur nga Memorial Home Ija për në varrezat e Sharrës.

Faleminderit për çdo mesazh e mbështetje në këtë ditë të trishtë të shndërrimit të një burri të rrallë në një engjëll mbrojtës për mama Letën, Rezin, mua e të shtrenjtët tanë”, shkruan Meço.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese