Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ngacmoi seksualisht të miturin, policia nis hetim për 64 vjeçarin nga Vlora

Shkruar nga Newsbomb
Ngacmoi seksualisht të miturin, policia nis hetim për 64
Foto ilustruese

Një 64 vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Vlorës, pasi më herët kishte ngacmuar seksualisht një të mitur.

Kallëzimi në polici është bërë nga gjyshja e djalit 9 vjeçar, e cila ka deklaruar se 64 vjeçari me iniciale B.S ka ngacmuar nipin e saj të mitur një ditë më parë.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Vlorë referoi materiale në Prokurori dhe nisi procedimin penal për shtetasin B. S., 64 vjeç, banues në Vlorë, pasi ndaj tij ka bërë kallëzim një shtetase, se 64-vjeçari, ditën e djeshme, i ka ngacmuar seksualisht nipin e saj, 9 vjeç.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese