Hapësire reklamuese

Aktualitet

Nënë e 8 fëmijëve, ndahet nga jeta në moshën 107-vjeçare, gruaja më e vjetër në Peqin

Shkruar nga Newsbomb
Nënë e 8 fëmijëve, ndahet nga jeta në moshën
 

Gruaja më e vjetër e qytetit të Peqinit, Xhemile Vogli ka ndërruar jetë në moshën 107-vjeçare.

Vogli ishte gruaja më e moshuar në Peqin, e cila ka mbyllur sytë sot përgjithmonë. 107-vjeçarja ishte nënë e 8 fëmijëve dhe gjyshe e dhjetëra nipërve dhe mbesave.

Kështu që 107-vjeçarja arriti të shijonte ndjenjën e të qenit gjyshe, por edhe stërgjyshe e disa fëmijëve.

Nënë e 8 fëmijëve, ndahet nga jeta në moshën
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese