Hapësire reklamuese

Aktualitet

Në Spitalin Amerikan 1, çdo vizitë me mjekun specialist ofrohet për 1500 Lekë

Shkruar nga Newsbomb

Në Spitalin Amerikan 1, çdo vizitë me mjekun specialist ofrohet

Duke nisur nga sot tashmë çdo vizitë me mjekun specialist në Spitalin Amerikan 1 në Laprakë nga 3500 Lekë do të ofrohet për vetëm 1500 Lekë.

Spitali Amerikan 1, është guri i themelit i strukturës më madhore dhe moderne spitalore private në vend, Spitalit Amerikan, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shëndetësore.

1500 Lekë do të jetë çdo vizitë me mjekët specialistë në:

-     Kardiologji

-     Gjinekologji

-     Pediatri

-     Neurologji

-     Gastrohepatologji

-     Endokrinologji

-     Pneumologji

-     Onkologji

-     Urologji

-     Dermatologji

-     Ortopedi

-     Mjek i Përgjithshëm

Spitali Amerikan siguron për të gjithë pacientët, se viti 2024 do të jetë viti ku të gjithë ju do të ndjeheni të sigurt për shëndetin tuaj, do të gjeni përkujdesje dhe trajtimin më profesional mjekësor nga ekipi i mjekëve më të mirë në vend dhe rajon.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese