Hapësire reklamuese

Aktualitet

Në gjendje të dehur, 60-vjeçari bie nga ura e Paskuqanit dhe humb jetën

Shkruar nga Newsbomb
Në gjendje të dehur, 60-vjeçari bie nga ura e Paskuqanit dhe
Ura e Paskuqanit

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasditen e së dielës pas një aksidenti që ka pësuar në gjendje të dehur.

Dyshohet se 60-vjeçari, banues në Paskuqan ditën e djeshme ka qenë në gjendje të dehur dhe është rrëzuar te ura e Paskuqanit ku  fatkeqësisht për shkak të plagëve të marra ka ndërruar jetë.

"Ditën e sotme ka ndërruar jetë shtetasi A. J., 60 vjeç, banues në Paskuqan, i cili dyshohet se dje, duke qenë në gjendje të dehur, është rrëzuar te Ura e Paskuqanit." - njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese