Hapësire reklamuese

Aktualitet

Municion luftarak dhe fitil zjarrpërcjellës në banesë, arrestohet 62 vjeçari në Dropull

Shkruar nga Newsbomb
Municion luftarak dhe fitil zjarrpërcjellës në banesë,
Foto ilustruese

Pas ngjarjes së rëndë të vrasjes së dy të moshuarve nga një bashkëfshatar në Dropull, policia ka ushtruar kontrolle.

Si rezultat i kontrolleve është arrestuar një 62-vjeçar i cili mbante municione luftarake në banesë. Policia njofton se 62-vjeçari mbante fshehur në banesë një sasi municioni luftarak dhe fitili zjarrpërcjellës që i posedonte pa leje.

Stacioni i Policisë Dropull-Libohovë arrestoi në flagrancë shtetasin 62 vjeç, banues në fshatin Bodrishtë, pasi në banesë iu gjetën sasi municioni luftarak dhe fitili zjarrpërcjellës, që posedoheshin pa leje.”, - njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese