Hapësire reklamuese

Aktualitet

Monika Kryemadhi paraqitet në SPAK

Shkruar nga Newsbomb
Monika Kryemadhi paraqitet në SPAK
FotoArkiv/ Kryemadhi në SPAK

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi është paraqitur ditën e sotme në Prokuorinë e Posaçme (SPAK).

Nuk dihet se për çfarë arsye Kryemadhi është paraqitur në SPAK, por kujtojmë që më herët telefoni i deputetes Monika Kryemadhi është vendosur nën sekuestro, pasi SPAK ka nisur hetime pas disa kallëzimeve ndaj saj dhe kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Ndërsa vetë më herët për media Kryemadhi është shprehur se i vetmi send që i është mbajtur nga SPAK ka qenë celulari i saj i cili ka lidhje me denoncimet që ka bërë për aferën e Inceneratorëve.

Vijon....

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese