Hapësire reklamuese

Aktualitet

Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme

Shkruar nga Newsbomb
Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme
Foto ilustruese

Ditën e sotme vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme dhe të nxehta.

Në këtë mënyrë moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin si dhe vranësira të pakta kalimtare në orët e mesditës.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i perëndimi dhe shpejtësi mesatare 2-7 m/sek, ndërsa përgjatë vijës bregdetare e zonave luginore era fiton shpejtësi deri në 8-10m/sek.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese