Hapësire reklamuese

Aktualitet

Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme

Shkruar nga Newsbomb

 

Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme
Foto ilustruese

Ditën e sotme nis ulja e temperaturave dhe vlera të cilat janë brenda “normaleve” të mesatareve klimatike mujore për vendin tonë.

Ndërsa për ata që do ta kalojnë fundjavën në bregdet era do të jetë pak “problematike” pasi në mesditë deri në orët e pasdites do të fryjë me shpejtësi mesatare 3-7m/s dhe me rrahje deri në 10m/s dhe drejtim kryesor nga kuadrati i veriut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 19 deri në 22°C, ndërsa ato maksimale prej 32 deri në 35°C.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese