Hapësire reklamuese

Aktualitet

Me sa blihen e shiten dollari dhe euro në Shqipëri, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Shkruar nga Newsbomb
Me sa blihen e shiten dollari dhe euro në Shqipëri, çfarë
Foto ilustruese

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do të blihet me 92.7 lekë dhe do të shitet me 93.7 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro do të blihet me 100.4 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do të blihet me 101.4 lekë dhe do të shitet me 102.4 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 117.8 lekë dhe do të shitet me 119 lekë.

Me sa blihen e shiten dollari dhe euro në Shqipëri, çfarë

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese