Hapësire reklamuese

Aktualitet

Me plagë në gjoks dhe dorë, 16-vjeçari paraqitet në spitalin e Sarandës

Shkruar nga Newsbomb
Me plagë në gjoks dhe dorë, 16-vjeçari paraqitet në
Foto ilustruese

Një 16-vjeçar është paraqitur në spitalin në Sarandës me plagë të shkaktuara nga thika. Bëhet me dije se në spital është paraqitur shtetasi P., Lapa 16 vjeç.

16-vjeçari kishte dy plagë, një në gjoks dhe një në dorë të shkaktuar nga thika. I mituri është marrë menjëherë nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash është plagosur i mituri, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese