Hapësire reklamuese

Aktualitet

Matura Shtetërore/ Dalin notat e Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë

Shkruar nga Newsbomb
Matura Shtetërore/ Dalin notat e Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë
Foto ilustruese

Përgjigjet e provimit të Gjuhës dhe Letërsisë sapo janë bërë publike. 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ministrja Ogerta Manastirliu. Bashkëngjitur ajo ka publikuar edhe linkun se ku mund të kontrollohen rezultatet për të gjithë maturantët.

Kujtojmë se ditën e sotme, maturantët iu nënshtruan provimit të fundit, atë të lëndës me zgjedhje.

KËTU LINKU PËR TË PARË REZULTATET 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese