Hapësire reklamuese

Aktualitet

Makina përfshihet nga flakët në Thumanë-Milot, 3 persona brenda mjetit

Shkruar nga Newsbomb

Makina përfshihet nga flakët në Thumanë-Milot, 3 persona

Një makinë ka shpërthyer në flakë këtë të shtunë në autostradën Milot-Thumanë.

Burime për mediat bëjnë me dijes se në automjet kane qenë duke udhëtuar 3 anëtarë të së njëjtës familje. Kur ata kanë nuhatur era gaz, e kanë braktisur mjetin duke i shpëtuar rrezikut nga shpërthimi në flakë i automjetit.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbulimin e shkaqeve të djegies se makinës.

Policia e Lezhës/ Informacion paraprak

Përfshihet nga flakët Salla Universale në Shkup

“Rreth orës 20:15, në aksin rrugor ‘Fushë Milot-Thumanë’, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, është përfshirë nga flakët automjeti me drejtues shtetasin A. A. Si pasojë e flakëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit.”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese