Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Makina bie në humnerë në Elbasan, kërkime nga ajri dhe toka për shoferin e zhdukur

Shkruar nga Newsbomb
Makina bie në humnerë në Elbasan, kërkime nga ajri dhe toka
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Fushë Buall-Shushicë, ku një mjet ka rënë në greminë.

Ekipet e zjarrfikëses së Elbasanit, dhe ekipet e Alpinizmit prej disa orësh kanë nisur kërkimet për shoferin dhe mjetin që ka rënë në humnerë.

Po ashtu në vendngjarje ka mbërritur dhe një helikopter, i cili ka lokalizuar mjetin. Raportohet se ka ndërruar jetë shoferi Nazmi Boja, 56 vjeç.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese