Hapësire reklamuese

Aktualitet

Lopa tërheq zvarrë për vdekje 64 vjeçarin në Tiranë

Shkruar nga Newsbomb
Lopa tërheq zvarrë për vdekje 64 vjeçarin në
Foto ilustruese

Një 64 vjeçar nga fshati Petrelë në Tiranë ka ndërruar jetë mbrëmjen e kësaj të enjte, pasi raportohet se është tërhequr zvarrë nga një kafshë, raporton newsbomb.al. Të paktën, kështu kanë deklaruar në polici familjarët e tij.

Paraprakisht, dyshohet se shtetasi me incialet B.Ç ka qenë duke punuar në fshat dhe është tërhequr zvarrë nga lopa, derisa ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:50 në fshatin Petrelë dhe po hetohet nga një grup hetimor, i cili do të sqarojë rrethanat e plota dhe shkakun e vdekjes së 64 vjeçarit.

"Më datë 30.05.2024, rreth orës 19:50, në fshatin Petrelë, Tiranë, ka humbur jetën shtetasi B. Ç., 64 vjeç, i cili sipas deklarimeve të familjarëve të tij, është tërhequr nga një kafshë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit", thuhet në njoftimin e Policisë së Tiranës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese