Hapësire reklamuese

Aktualitet

Lëndë narkotike me vete, arrestohen dy turistët anglezë në Dhërmi

Shkruar nga Newsbomb
Lëndë narkotike me vete, arrestohen dy turistët anglezë
Foto ilustruese

Dy turistë anglezë kanë rënë në prangat e policisë në Dhërmi, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se policia ka ushtruar një kontroll ndaj dy turistëve, të cilëve u është gjetur edhe lënda narkotike.

Në dihet ende se për çfarë sasie bëhet fjalë dhe as identiteti i personave në fjalë. Pritet që policia të japë njoftim zyrtar në lidhje me këtë operacion.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese