Hapësire reklamuese

Aktualitet

Kryemadhi feston ditëlindjen, urimi i veçant i Metës, poston foton krah për krah kur ishin të rinj

Shkruar nga Newsbomb
Kryemadhi feston ditëlindjen, urimi i veçant i Metës, poston
Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi

Deputetje a Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen. Mes urimeve nuk kishte si të mungonte urimi special nga bashkëshorti i saj, Ilir Meta.

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka uruar bashkëshorten e tij Monika Kryemadhin e cila këtë vit mbush 50-vjeç krahas një fotografije kur ishin të rinj.

“Edhe 100 pranvera të reja për Monën!”, - shkruan në foton ku duket krahë për krahu me partneren e tij, Monika.

 

Kryemadhi feston ditëlindjen, urimi i veçant i Metës, poston

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese