Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Kërcet arma në Durrës, 24-vjeçari shkon i plagosur në spital

Shkruar nga Newsbomb
Kërcet arma në Durrës, 24-vjeçari shkon i plagosur në
Foto ilustruese

Një 24 vjeçar është plagosur mbrëmjen e sotme në Durrës. Sipas njoftimit të policisë, shtetasi E.B është paraqitur për ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal të Durrësit, pasi ishte plagosur në këmbë me armë zjarri.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta të Policisë  dhe  drejtuesit e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, si dhe janë ngritur pika kontrolli në zonë.

Nisur nga njoftimi, nuk janë ende të qarta motivet e ngjarjes, ndërsa autoritetet policore vijojnë punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftim i policisë:

Në Spitalin Rajonal Durrës, ka shkuar për  ndihmë mjeksore, i plagosur në këmbë me armë zjarri në afërsi të banesës, në rrethana ende të  paqarta, shtetasi E.B, 24 vjeç, banues në Shënavlash.

Në vendngjarje kanë  shkuar forca të shumta të Policisë  dhe  drejtuesit e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës.

Shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijojnë kontrollin e zonës.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit të gatshëm vijon punën për sqarimin e rrethanave, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese