Hapësire reklamuese

Aktualitet

Kamioni del nga rruga në Shkodër, 28-vjeçari përfundon në spital

Shkruar nga Newsbomb
Kamioni del nga rruga në Shkodër, 28-vjeçari përfundon
Foto ilustruese

Një aksident është shënuar ditën e sotme në vendin e quajtur “Ura e Shtrenjtë”, në Shkodër, ku një kamion ka dalë nga rruga.

Si pasojë, është dëmtuar drejtuesi i kamionit, shtetasi S. M., 28 vjeç, i cili  ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës nën kujdesin e  mjekëve.

“Rreth orës 17:57, ,  dyshohet se për shkak të humbjes së kontrollit mbi drejtimin e mjetit nga drejtuesi, kamioni ka dalë nga rruga.

Si pasojë, është dëmtuar drejtuesi i kamionit, shtetasi S. M., 28 vjeç, i cili  ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës nën  kujdesin e  mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut  të aksidentit”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese