Hapësire reklamuese

Aktualitet

Iu fut në shtëpi dhe nisi ta godiste, gruaja hidhet nga dritarja për t’i shpëtuar dhunës së ish-partnerit

Shkruar nga Newsbomb

Iu fut në shtëpi dhe nisi ta godiste, gruaja hidhet nga dritarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patra të Greqisë, ku një grua është hedhur nga dritarja pasi është dhunuar nga ish-partneri i saj.

Gruaja pasi është hedhur nga dritarja ka shkuar në komisariati e policisë, ku ka deklaruar se 47-vjeçari është futur në shtëpinë e sja kur ajo ishte në gjumë dhe ka nisur ta dhunojë duke e goditur me grushte.

Ndërsa edhe ish-partneri, 42-vjeçar ka dhënë sot versionin e tij para gjykatës ku tha se ka qenë viktimë e disa rrahjeve prej saj. Ai deklaroi se e kapi dhe e vendosi në shtrat që ajo të mos e godiste.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese