Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ishte duke peshkuar dhe ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 30-vjeçari në Bulqizë

Shkruar nga Newsbomb
Ishte duke peshkuar dhe ra në kontakt me rrymën elektrike, humb
Ambulance/ Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Bulqizë, ku ka humbur jetën një 30-vjeçari pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Bëhet me dije se 30-vjeeçari ka humbur jetën teksa po peshkonte me gjenerator, ku në një moment ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në lumin e fshatit Sofraçan, ndërsa grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese