Hapësire reklamuese

Aktualitet

I dehur dhe me armë gjahu me vete, policia arreston 39-vjeçarin në Përmet

Shkruar nga Newsbomb
I dehur dhe me armë gjahu me vete, policia arreston 39-vjeçarin
Foto ilustruese

Ka rënë në prangat e policisë një 39-vjeçar i cili u arrestua pasi lëvizte me armë zjarri me vete.

 

Pasi policia konstatoi se po drejtonte mjetin në gjendje të dehur, ushtroi kontroll në makinë ku gjeti një armë gjahu të cilën e mbante me vete.

Njoftimi:

Iu gjet armë gjahu në automjetin  që e drejtonte në gjendje të dehur, kapet në flagrancë dhe vihet në pranga 39-vjeçari.  Sekuestrohet arma e gjahut.

Specialistët e Seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasin A. B., 39 vjeç, banues në Përmet, pasi ditën e djeshme, u kap duke drejtuar në gjendje të dehur, automjetin, në të cilin, gjatë kontrollit, shërbimet e Policisë kanë gjetur 1 armë gjahu që 39-vjeçari e mbante pa lejen përkatëse në emër të tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese