Hapësire reklamuese

Aktualitet

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me pemën, ndërron jetë 25-vjeçari shqiptar në Greqi

Shkruar nga Newsbomb
Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me pemën, ndërron
Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë është shënuar në Kalkidiki, Greqi, ku për pasojë ka ndërruar jetë një 25-vjeçar shqiptar.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një pemë. Për shkak se përplasja ka qenë e fortë, siç shihet edhe në foto makina është bërë “copë”.

Shqiptari ka marrë plagë të rënda. Edhe pse menjëherë ka marrë ndihmën e parë, 25-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Hetimet paraprake për shkaqet e sakta të aksidentit po kryhen nga Policia e Kasandrës.

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me pemën, ndërron
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese