Hapësire reklamuese

Aktualitet

Humbi kontaktet me familjen, gjendet i vdekur i moshuari në Leskovik

Shkruar nga Newsbomb
Humbi kontaktet me familjen, gjendet i vdekur i moshuari në Leskovik
Foto ilustruese

Një 76-vjeçar, i cili prej dy ditësh kishte humbur kontaktet me familjarët e tij është gjetur i pajetë në Leskovik.

Në trup nuk i janë konstatuar shenja dhune, ndërsa vuante nga skleroza dhe probleme kardiake. Trupi do të transportohet drejt morgut për zbardhjen e plotë të shkaqeve të vdekjes.

Ishte djali i të moshuarit ai i cili ditë më parë ngriti alarmin në polici se i ati ishte zhdukur. Sipas asaj që ai deklaroi në Polici 76-vjeçari i kishte thënë se do të shkonte tek stani afër banesës së tij, mirëpo më pas është zhdukur.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese