Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjest human i policëve, gjejnë në Rinas portofolin plot me euro dhe ua dorëzojnë dy turistëve francezë

Shkruar nga Newsbomb
Gjest human i policëve, gjejnë në Rinas portofolin plot me euro
Dy turistet dhe policia

Punonjësit e Policisë Kufitare në Rinas kanë gjetur në vendparkimin e automjeteve në zonën e aeroportit, një portofol me një shumë të konsiderueshme eurosh, karta bankare dhe dokumente të tjera të rëndësishme, që u përkiste dy francezëve. 

Dy turistët nga Franca po largoheshin nga Rinasi, pas vizitës disaditore në Shqipëri, kur Policia iu dorëzoi portofolin që kishin humbur.

Të surprizuar, ata falënderuan punonjësit e Policisë Kufitare, për gjestin human dhe korrektësinë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese