Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjendet i vrarë me armë zjarri i moshuari në Kukës, dyshimet e para

Shkruar nga Newsbomb
Gjendet i vrarë me armë zjarri i moshuari në Kukës, dyshimet
Foto ilustruese

Një i moshuar është gjetur i vrarë këtë të dielë në Kukës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orë 14:3 në fshatin Kalimash, ku 75-vjeçari me ininciale I.S është gjetur i pajetë nga familjarët.

Sipas policisë dyshohet se i moshuari ka vrarë veten me armë zjarri.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese