Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjendet i vdekur 45-vjeçari në Shijak, ishte në një shtëpi të braktisur

Shkruar nga Newsbomb
Gjendet i vdekur 45-vjeçari në Shijak, ishte në një
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shijak, ku është gjetur u pajetë një 45-vjeçar.

Policia njofton se është  gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi K. H., rreth 45 vjeç, banues në Shijak. 45-vjeçari është gjetur i pajetë në një godinë të braktisur.

“Rreth orës 16:05, në Shijak, në një godinë të braktisur, është  gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi K. H., rreth 45 vjeç, banues në Shijak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të rastit”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese