Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjendet i vdekur 43-vjeçari shqiptar në Itali, ja dyshimet e policisë

Shkruar nga Newsbomb

Gjendet i vdekur 43-vjeçari shqiptar në Itali, ja dyshimet e

Një 43-vjeçar shqiptar është gjetur pa shenja jete të hënën në Largo Leonardo da Vinci, në lagjen San Paolo në Romë. Alarmi është ngritur rreth orës 17:30 nga disa kalimtarë të rastit të cilët e kanë gjetur të shtrirë në asfalt me ​​njolla gjaku aty pranë.

43-vjeçari, shtetas shqiptar, ka marrë një dëmtim në kokë, i cili sipas asaj që është rikonstruktuar nga policia në bashkëpunim me agjentët e qarkut Colombo, ka humbur jetën pas një goditje mundur të ndiqet nga një goditje në asfaltin e rrugës.

Mediat italiane shkruajë se shqiptari ka humbur ekuilibrin dhe ka ndërruar jetë. Mbetet e paqartë nëse vdekja ka ndodhur para goditjes me asfalt apo më pas. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese