Hapësire reklamuese

Aktualitet

Futet për tu larë në lumë, humb jetën 22-vjeçari

Shkruar nga Newsbomb

Futet për tu larë në lumë, humb jetën 22-vjeçari

Një 22-vjeçar humbi jetën pasditen e së dielës, teksa po lahej në ujërat e lumit Cem, në Malësinë e Madhe.

Sipas informacioneve paraprake nga policia, dyshohet se 22-vjeçari, K.N., pësoi arrest kardiak, gjë që i shkaktoi humbjen e jetës.

Malësi e Madhe/Informacion paraprak

Rreth orës 16:30, në fshatin Nikç, shtetasi K. N., 22 vjeç, në momentin që është futur në ujë për t’u larë në lumin Cen, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të rastit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese