Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Furgoni del nga rruga në Klos, tre pasagjerë përfundojnë në spital

Shkruar nga Newsbomb
Furgoni del nga rruga në Klos, tre pasagjerë përfundojnë
Foto ilustruese

Një aksident është shënuar mesditën e sotme në bypass, Klos, ku një furgon me pasagjerë ka dalë nga rruga.

Bëhet me dije se shtetasi A.L., 55 vjeç, duke drejtuar automjetin tip furgon, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, kanë mbetur të lënduar 3 pasagjerë, të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

“Rreth orës 14.15, në bypass, Klos, shtetasi A.L., 55 vjeç, duke drejtuar automjetin tip furgon, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, kanë mbetur të lënduar 3 pasagjerë, të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën”, njoftoi policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese