Hapësire reklamuese

Aktualitet

FOTOLAJM/ Mjegull e dendur në bypassin e Murrizit, “perdja e zymtë” vështirëson qarkullimin e mjeteve

Shkruar nga Newsbomb
FOTOLAJM/ Mjegull e dendur në bypassin e Murrizit, “perdja e
 

Mjegulla e dendur ka përfshirë byppasin e Murrizit në rrugën e Arbrit ditën e sotme. Mjegulla e dendur ka bërë që të ketë vështirësi në qarkullimin e automjeteve, për shkak se fushëpamja është e kufizuar.

Burime për media bëjnë me dije se situata është më problematike në  fshatin Bastar Murrize të Tiranës.

Drejtuesit duhet të tregohen të kujdesshëm, të lëvizin me shpejtësi të reduktuar dhe me ndriçim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese