Hapësire reklamuese

Aktualitet

FOTO/ Zjarr i madh në lagjen Sheq i Madh në Fier, rrezikohen banesa dhe biznese

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Zjarr i madh në lagjen Sheq i Madh në Fier, rrezikohen banesa
Zjarri në Fier

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në lagjen Sheq i Madh në Fier duke rrezikuar banesa dhe biznese. Mësohet se janë disa vatra zjarri pranë ish-fushës së mbetjeve në Fier, ndërsa zjarrfikëset kanë mbërritur në vendin e ngajrjes për të bërë të mundur shuarjen e flakëve. Mësohet se shuarja e zjarrit është vështirësuar për shkak të terrenit të vështirë.

Flakët e zjarrit kanë shkrumbuar pemë dhe shkurre, ndërsa nuk dihet ende shkaku i zjarrit i cili ka përfshirë zonën.

FOTO/ Zjarr i madh në lagjen Sheq i Madh në Fier, rrezikohen banesa
 
FOTO/ Zjarr i madh në lagjen Sheq i Madh në Fier, rrezikohen banesa
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese