Hapësire reklamuese

Aktualitet

FOTO/ Merr flakë në ecje makina në Tiranë, nuk raportohet për të lënduar

Shkruar nga Newsbomb

FOTO/ Merr flakë në ecje makina në Tiranë, nuk raportohet

Një automjet është përfshirë nga zjarri këtë pasdite në kryeqytet. Makina ka shpërthyer në flakë teksa ka qenë në ecje në Unazën e Madhe të Tiranës, pranë Liqenit Artificial.

Siç shihet edhe nga foto, automjeti është djegur tërësisht ndërsa nuk raportohet  për persona të lënduar.

Detaje mbi rethanat dhe shkaqet e zjarrit pritet të zbardhen në vijim.

FOTO/ Merr flakë në ecje makina në Tiranë, nuk raportohet
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese