Hapësire reklamuese

Aktualitet

FNSH dhe “Operacionalja” kontrolle “blic” në Fushë Krujë

Shkruar nga Newsbomb
FNSH dhe “Operacionalja” kontrolle “blic” në
Foto nga operacioni

Forcat e ndërhyrjes së Shpejtë dhe Forcat Operacionle janë duke zhvilluar një operacion “blic” ditën e sotme në zonën e Fushë-Krujës.

Bëhet me dije se dhjetëra policë janë duke zhvilluar kontrolle në disa zona të Nikël. Dyshohet se nga aksioni po synohen persona të shpallur në kërkim dhe me rrezikshmëri të lartë

Nuk dihet ende nëse ka të arrestuar nga ky operacion. Pritet që Policia e Shtetit të japë informacion zyrtar në lidhje me këtë operacion.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese