Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Familjarët ngrenë alarmin në Policinë e Lushnjës, zhduket 23-vjeçari dhe një grua

Shkruar nga Newsbomb
Familjarët ngrenë alarmin në Policinë e Lushnjës,
Foto ilustruese

Dy persona janë zhdukur duke mos lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se në Komisariatin e Lushnjës ka shkuar shtetësja A. Q., 47 vjeçe, banuese në fshatin Ngurrëz e Madhe, e cila ka kallëzuar se  ka humbur kontaktet me djalin e saj, 23 vjeçar;

Po ashtu shtetësja R. M, 56 vjeçe, banuese në Lushnjë, ka kallëzuar se ka humbur kontaktet me vajzën e saj, 42 vjeçare.

Njoftimi i plotë:

Në Komisariatin e Lushnjës janë paraqitur dhe kanë bërë kallëzim shtetaset:

•A. Q., 47 vjeçe, banuese në fshatin Ngurrëz e Madhe, e cila kallëzon se  ka humbur kontaktet me djalin e saj, 23 vjeçar;

•R. M, 56 vjeçe, banuese në Lushnjë, e cila kallëzon se ka humbur kontaktet me vajzën e saj, 42 vjeçare.

Po punohet për gjetjen e tyre.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese