Hapësire reklamuese

Aktualitet

EMRI/ I riu në Pogradec plagoset me xham, niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës

Shkruar nga Newsbomb
EMRI/ I riu në Pogradec plagoset me xham, niset në gjendje të
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Pogradecit ku një 27-vjeçar ka mbetur i plagosur.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se i riu i identifikuar si Renato Sehiti është plagosur me xham teksa ishte duke punuar në banesën e tij.

27-vjeçari ka marrë dëmtime në kraharor dhe si pasojë është dërguar me urgjencë në gjendje të rëndë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Lidhur me këtë ngjarje priten më tepër detaje në vijim .

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese