Hapësire reklamuese

Aktualitet

Edhe një javë nga hapja, shikoni pamjet spektakolari nga tuneli i Llogarasë

Shkruar nga Newsbomb
Edhe një javë nga hapja, shikoni pamjet spektakolari nga tuneli i
Tuneli Llogarase

Për pak ditë rruga për në jug do të jetë më e shkurtër dhe kjo falë tunelit të Llogarë që do të hapet më 5 korrik.

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga tuneli Llogarasë që është drejt përfunidmit, teksa shkruan se edhe pak ditë do të jetë hapja për qarkullimin e lirë.

“Për Dhërmi nga Tuneli spektakolar i Llogarasë. Edhe pak ditë hapja për qarkullimin e lirë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Pak ditë më parë u bë me dije se tuneli do të hapet më datë 5, si sot për një javë, duke shkurtuar distancën nga Dukati në Palasë nga 30 minuta në vetëm 7 minuta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese