Hapësire reklamuese

Aktualitet

E zuri korrenti në rrugë, ky është 45-vjeçari që vdiq në Lezhë teksa kthej nga puna

Shkruar nga Newsbomb
E zuri korrenti në rrugë, ky është 45-vjeçari që
Vladimir Muhja

Personi që shihni në foto është  Vladimir Muhja, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike në autostradën Lezhë-Tiranë.

45-vjeçari dyshohet se ra në kontakt me energjinë elektrike aksidentalisht teksa ishte duke ecur në anë të autostradës pranë një biznesi dhe përcjellësit e energjisë kanë qenë në tokë të zhveshur.

45-vjeçari, babai i dy fëmijëve ka humbur jetën në vend, ndërsa trupi i tij është dërguar në morgun e spitalit rajonal të Lezhës.

Burime për media bëjnë me dije se Muhaj po kthehej nga puna për në banesë, ku ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe ka ndërruar jetë.

E zuri korrenti në rrugë, ky është 45-vjeçari që
Vladimir Muhja

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese