Hapësire reklamuese

Aktualitet

E zë korenti në oborrin e shtëpisë, ndërron jetë 29 vjeçarja

Shkruar nga Newsbomb

E zë korenti në oborrin e shtëpisë, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në lagjen “10 Korriku” në Vlorë.

Policia bën me dije se një 29-vjeçare ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në oborrin e banesës së saj dhe për pasojë ka humbur jetën.

 Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak/Sot, në lagjen “10 Korriku”, Vlorë, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në oborrin e banesës, shtetasja Xh. B., 29 vjeçe, e cila si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese