Hapësire reklamuese

Aktualitet

E zë korenti duke rregulluar çatinë e shtëpisë, ndërron jetë 45-vjeçari në Maliq(EMRI)

Shkruar nga Newsbomb
E zë korenti duke rregulluar çatinë e shtëpisë,
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Maliq ku ha humbur jetën një 45-vjeçar.

45-vjeçari, Leonard Ymeri një punonjës ndërtimi ka humbur jetën pasi po rregullonte çatinë e një banesë në fshatin Goskovë, por fatkeqësisht ka rënë në kontak me energjinë elektike dhe është rrëzuar nga çatia.

Menjëherë është nisur për në spitalin rajonal të Korçës, por fatkeqësisht nuk ka mundur të mbijetojë duke humbur jetë rrugës.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese