Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Tiranë, 10-vjeçarja pickohet nga gjarpri në shkollë

Shkruar nga Newsbomb

E rëndë në Tiranë, 10-vjeçarja pickohet nga gjarpri

Një incident i paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në një shkollë private në zonën e Farkës në Tiranë.

Një e mitur, 10 vjeçare është pickuar nga gjarpri dhe për këtë arsye është transportuar në spital për kujdes të specializuar mjekësor.

 “Rreth orës 12:35, në Farkë, në ambientet e pasme të një shkolle private, një nxënëse e moshës 10 vjeçe, është pickuar nga një gjarpër. E mitura aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, sipas njoftimit të policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese