Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Shkodër, i moshuari gjendet i pajetë në banesë

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Shkodër, i moshuari gjendet i pajetë në

 

Një i moshuar është gjetur i pajetë ditën e sotme në lagjen “Perash”, në Shkodër.

Policia njofton se është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, në banesën e tij, shtetasi B. B., 71 vjeç. Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak

“Rreth orës 07:20, në lagjen “Perash”, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, në banesën e tij, shtetasi B. B., 71 vjeç. Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit”, njofton policia

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese