Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Peshkopi, 62-vjeçari i jep fund jetës duke prerë damarët

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Peshkopi, 62-vjeçari i jep fund jetës duke
Ambulance/ Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Peshkopi, ku një 62-vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Burime për media bëjnë me dije se 62-vjeçari në gjendje të rënduar psikologjike i ka dhunë fund jetës duke prerë damarët.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të vona të së dielës, ku 62-vjeçari ka humbur jetë si pasojë e gjakderdhjes.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes  dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese