Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Fier/ 61-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në oborrin e banesës

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Fier/ 61-vjeçari i jep fund jetës,
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të dielë në  Fier. Sipas njoftimit të Policisë mësohet se në fshatin Varibob një 61-vjeçar ka ndërmarrë aktin tragjik duke i dhënë fund jetës.

Burri është gjetur i vetëvarur nga familjarët në oborrin e banesës.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

“Më datë 23.06.2024, rreth orës 09:15, në fshatin Varibop, Fier, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur në oborrin e banesës, shtetasi rreth 61 vjeç”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese