Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

E rëndë në Devoll, i moshuari ngacmon seksualisht vajzën 13-vjeçare

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Devoll, i moshuari ngacmon seksualisht vajzën
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Devolli, ku një i moshuar dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Bëhet me dije se është ndaluar shtetasi Z. R., 64 vjeç, banues në fshatin Hoçisht, Devoll, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare, deklarimet e së cilës u morën në prani të prindërve dhe të psikologes.

“Komisariati i Policisë Devoll ndaloi me iniciativë shtetasin Z. R., 64 vjeç, banues në fshatin Hoçisht, Devoll, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare, deklarimet e së cilës u morën në prani të prindërve dhe të psikologes.”, sqaron policia.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese