Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Devoll, i moshuari gjendet i pajetë në një pus në Devoll

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Devoll, i moshuari gjendet i pajetë në
Ambulancë/ Foto ilustruese

Një i moshuar është gjetur i pajetë mbrëmjen e djeshme në fshatin Eçmenik , në Devoll. Policia njofton se në një pus me ujë, është gjetur i pajetë, dyshohet i vetëmbytur, shtetasi N. Ll., 83 vjeç .

 Nga të dhënat e para dhe deklarimet e marra familjarëve të tij, rezulton se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

“Mbrëmjen e djeshme, në fshatin Eçmenik, në një pus me ujë, është gjetur i pajetë, dyshohet i vetëmbytur, shtetasi N. Ll., 83 vjeç, banues në fshatin Eçmenik.

Nga të dhënat e para dhe deklarimet e marra familjarëve të tij, rezulton se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ishte larguar nga banesa, ditën e sotme. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sqaron policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese